ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΙΚΥ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΟΜΑΔΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Το Ι.Κ.Υ. σε εφαρμογή του άρθρου 1 της ΚΥΑ με αρ. 136877/Ζ1/26-10-2021 ( ΦΕΚ αρ.5021/τ.Β΄/ 29-10-2021) καλεί τα Τμήματα/Σχολές των Ελληνικών ΑΕΙ προκειμένου να υποβάλλουν εντός προθεσμίας από 1 Σεπτεμβρίου 2022 μέχρι 15 Οκτωβρίου 2022 αιτήσεις και δικαιολογητικά σε ηλεκτρονική μορφή- στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου diagwnismoi@iky.gr -προκειμένου να ενισχυθούν ομάδες φοιτητών τους που προτίθενται να συμμετάσχουν σε διεθνείς διαγωνισμούς κατά το ακαδ. έτος 2022 - 2023, βεβαιώνοντας ότι οι ομάδες αυτές θα εκπροσωπήσουν το Τμήμα τους σε συγκεκριμένους διαγωνισμούς.

Περισσότερες πληροφορίες παρουσιάζονται στα συνημμένα.

Αρχείο: PDF-Πρόσκληση , PDF- Ανακοίνωση , WORD-Αίτηση